Nutella challenge

Zveme všechny sportovce od 8 let na již tradiční soutěž Nutella Challenge, která se koná 6.5.2017 v prostorech vzpírárny - Sokolská 560, Náměšťna Hané.
Jak název napovídá, výherce si odnese Nutellu, a to ne ledajakou, ale hned 1kg balení. Nutellu získá nejlepší muž, nejlepší žena, a nejlepší junior do 15 let. Kromě toho, tři nejlepší v každé kategorii obdrží malou cenu navíc.
Pro všechny účastníky bude na místě zdarma káva a čaj.
Soutěž vymysleli Kryštof Černý a Dominik Eichler jako otevřenou soutěž pro všechny, kteří si chtějí jen tak zablbnout. Cílem je vyzkoušet si něco nového, poznat zajímavé lidi a místa. Nejčastěji se účastní vzpěrači, trojbojaři ale i ti co cvičí teprve chvíli a svůj srdcový sport zatím hledají. Disciplíny soutěže jsou každý měsíc jiné, a jsou v kompetenci aktuálního pořadatele.
Nutella challenge je každý měsíc na jiném místě. Zasoutěžit si můžete v Praze, Brně, Pardubicích, ale i v menších městech či vesničkách.
Soutěž probíhá jednou za měsíc. V celkovém pořadí jde již o 19. challenge. Po půl roce se vždy vyhodnocuje celkový vítěz, který obdrží 3 kg Nutelly.
Pro květnovou Nutellu jsou určeny dvě soutěžní disciplíny:
1. skok do dálky z místa
2. pozved trhovým úchopem bez trhaček
Přesný popis disciplín a více informací k soutěži najdete na facebooku: https://www.facebook.com/events/235067870298384/