Aktuality

Minulý rok byla vypsána dotace SZIF - program rozvoje venkova, kde jsme žádali o podporu na vybavení pro spolkovou a kulturní činnost.

Dnešních závodů v trhu a dřepu 4 your PR se zúčastnilo 20 závodících z šesti oddílů.

Do Holešova na Titan Mana jsme jeli po naší Vánoční Nutelle jen já a Radim.

Ve dnech Vánočních svátků pořádal náš klub závody v trhu technickém a hodu kettlebellem přes hlavu. Soutěž byla zároveň prosincovým kolem Nutella Challenge. Za první místo si tedy soutěžící odnášeli Nutellu. Medaile byly tematicky perníkové.

V sobotu 25.11. se Ondra účastnil finále ligy juniorů, kde pomáhal jako hostující týmu Holešova. Již ve třetím ligovém kole pomohl k postupu do finále. Nyní neměl kvůli nové práci (na směny) ideální formu, a hodně shodil.

18.11. proběhla již tradiční Velká cena Plzně. Rozhodli jsme se vyjet později, abychom se před závodem mohli vyspat. Soutěž zahajovali junioři, kam by spadal náš Jarda, následovala kategorie masters, která vždy bývá poměrně početná.

V sobotu 4.11. proběhlo v Holešově poslední – čtvrté kolo ligy žáků. V barvách Holešova nastoupil Jan Dobrý ze Vzpírání Haná z.s. a vynikajícími výkony – 60 kg v trhu a 81 kg v nadhozu pomohl týmu poslední kolo vyhrát, a posunout ho do finále.

V sobotu 21.10. se konalo třetí, poslední kolo ligy juniorů v Novém Hrozenkově (C) a současně i v Plzni (A) a Horní Suché (B). Za Holešov opět hostovali vzpěračí z Hané.

V sobotu 7.10. se v Sokolově konalo MČR juniorů do 20 a 23 let. Náš Ondra Hlavinka měl perfektní formu, ale dva dny před závodem se mu povedlo přiskřípnout si ruku mezi palcem a ukazovákem odložením činky do stojanu na dřepy.

V sobotu se vzpěrači z Hané účastnili třetího kola ligy žáků ve Zlíně. Za Holešovský tým startovali v družstvu mladších žáků Václav Šemnický (12 let) a Tobiáš Vrba (11 let) z Prostějova.